loadingimg

Wczytuję dane...

Waluty

Wyświetl ceny w sklepie w wybranej walucie:

Subskrypcja

Bestsellery

EBARA PUMPS EUROPE S.P.A.

stanowi na mapie Europy ważny punkt dotyczący rynku pomp przemysłowych oraz użytku domowego. EBARA rozwinęła innowacyjną gamę produktów wykonanych z tłoczonej stali nierdzewnej, które oferują mnóstwo zalet w stosunku do konwencjonalnych pomp wykonanych z żeliwa, jak na przykład wysoką sprawność hydrauliczną wynikającą z gładkich powierzchni materiałów, które je tworzą. Jest to szczegół, który umożliwia wyeliminowanie części strat energii spowodowanych tarciem pompowanego medium wewnątrz pompy i stanowi owoc najwyższego poziomu technologicznego osiągniętego w ciągu lat przez Ebarę. Na uwagę zasługuje również proces produkcyjny, ze szczególnym uwzglednieniem nowoczesnych metod tłoczenia i spawania laserowego.
EBARA Pumps Europe S.p.A. należy do EBARA CORPORATION z siedzibą w Tokio, międzynarodowej spółki z rodowodem japońskim, obecnej na całym swiecie, która działa od ponad osiemdziesięciu lat w branży, z misją godzenia rozwoju technologicznego i potrzeb rynkowych z maksymalnym poszanowaniem środowiska natruralnego.
Sortuj według:     Wyświetl po produktów
zmień układ produktów  zmień układ produktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

 
szukanie zaawansowane »