loadingimg

Wczytuję dane...

Waluty

Wyświetl ceny w sklepie w wybranej walucie:

Subskrypcja

Bestsellery

ZAWÓR PŁYWAKOWY
Cena:129,00 PLN
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN

Założona w 1965 roku w Vigodarzere (PD), ELBI zawsze była znana dla odmiany i zakresu międzynarodowej sławie. Firma działa w rzeczywistości prawie 50 lat w zakresie kanalizacji, budowy w czasie solidną reputację i wizerunek siebie w głównych światowych rynkach.

Historia

Pierwotnie producentem kotłów i kotłów olejowych, po dziesięciu latach, firma koncentruje się na działalności produkcyjnej w produkcji zbiorników dla przemysłu hydraulicznego.

W połowie lat 70. ELBI rozpocząć produkcję naczyń ciśnieniowych i naczyń błony, stając się jednym z czołowych europejskich producentów Termoidraulica.

Dzisiaj

Szczególności wiele produkcji artykułów, które zawierają i technologii bardzo różniących się od siebie, wprowadza się bardzo elastyczne struktury organizacyjnej, zwłaszcza z punktu widzenia handlowego. Komercyjne podziały ELBI (Termoidraulica - 21. Garden Art - 21 Art Living - Środowisko) są zupełnie inne, zarówno pod względem organizacji produkcyjnej siły sprzedaży. Biuro sprzedaży jest więc zorganizowana według odrębnych działów, które zajmują się relacji z klientem, w zależności od konkretnych potrzeb rynku docelowego.

sieć handlowa w rejonie Termoidraulica ma różne agencje i składy strategicznie położone na terytorium kraju, w celu zapewnienia optymalnej dystrybucji produktów i usług, jak również trzy strefy menedżerów, które zarządzają relacjami z klientami na całym świecie, każdy w swojej dziedzinie, . Kompetencje 
ELBI Dziś gama produktów jest jednym z najbardziej kompletnych na rynku oferuje termo: sporządzających gorącej wody (Czajniki zeszklone i stal nierdzewna, akumulatory, systemy grzewcze, połączenie systemów zbiornik w zbiorniku), zbiorniki wyrównawcze dla instalacji grzewczych ,wielofunkcyjne cysterny z ogrzewania / ciepłej wody, Wazony słonecznej , autoklawy przeponowe dla wody pitnej, zbiorniki polietylenowe na podziemne i ziemi powyżej , zimny, zbiorniki wodne